Tabletki na opóźnienie wytrysku

Wytrysk można opóźnić, stosując odpowiednie środki farmaceutyczne lub preparaty dostępne bez recepty. Mogą być one zażywane równolegle do wykonywania ćwiczeń na opóźnienie ejakulacji, dzięki czemu efekty pojawiają się szybciej i są bardziej widoczne.

Tabletki na opóźnienie wytrysku można podzielić na dwie grupy. Pierwsza z nich to farmaceutyki na receptę, przepisywane przez lekarza. Druga grupa leków to ogólnodostępne tabletki na bazie naturalnych składników, które można zakupić bez recepty.

W określonych przypadkach specjalista może zapisać pacjentowi tzw. selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, takie jak np. tramadol, dapoksetyna, fluokestyna, sildenafil i inne substancje z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5.  Są to jednocześnie środki antydepresyjne. Ich działanie polega przede wszystkim na regulowaniu mechanizmów metabolizmu neuroprzekaźników, głównie serotoniny i dopaminy.  Tego typu tabletki dają efekty, który utrzymuje się w długi czas po ich odstawieniu. Niestety mogą powodować skutki uboczne, takie jak apatia i otępienie albo nadpobudliwość, ból brzucha i głowy, nudności, wymioty i senność. Czasami po nagłym po zaprzestaniu ich zażywania pojawiają się objawy odstawienne.

Znacznie bezpieczniejsze są te tabletki, które nie zawierają toksyn ani substancji chemicznych produkowanych w warunkach laboratoryjnych. Są to leki naturalne, w ich skład wchodzą składniki ziołowe. Skutki uboczne pojawiają się sporadycznie. Tego typu tabletki ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa ich stosowania, są dostępne bez recepty. Również działają na metabolizm serotoniny. Efekt ich stosowania to nie tylko eliminacja problemu przedwczesnego wytrysku, ale również zwiększenie ilości i jakości spermy, poprawa samopoczucia, podniesienie ogólnej sprawności organizmu oraz usprawnienie funkcjonowania seksualnego. Tabletki te nie uzależniają, więc można je odstawić w każdej chwili, czemu nie towarzyszą objawy odstawienne. Jest to np. Climax Controll, Maxatin czy Porn Pro Pills.

Poza tabletkami na opóźnienie wytrysku można stosować też środki o działaniu doraźnym – prezerwatywy wydłużające stosunek i żele lub maści nakładane na penis na pól godziny przed stosunkiem.

Jedna myśl nt. „Tabletki na opóźnienie wytrysku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *